Nowe

Wykład w Książnicy Beskidzkiej

Szanowni Państwo,

zapraszamy na kolejny wykład promocyjny w cyklu „Sztuka interpretowania tekstów” przygotowanym przez pracowników Katedry Polonistyki ATH, który odbędzie się w dniu 8 marca o 13.30 w auli Książnicy Beskidzkiej w Bielsku-Białej. Tym razem Współczesna „poezja” w komentarzach internetowych. Wykład poprowadzi dr Tomasz Bielak.

Konsultacje

Szanowni Państwo,

konsultacje zaktualizowane. Uprzejmie prosimy o zaglądanie do zakładki kontakt.

Zmiany administracyjne

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że od 1 stycznia 2018 roku ponownie należymy do Katedry Polonistyki. Specjalność „projektowanie komunikacji” będzie nadal prowadzona przez nas, zmienia się jedynie szyld. W razie pytań uprzejmie prosimy o kontakt.

Wizerunki humanistyki

Uprzejmie zapraszamy na spotkanie w ramach WHS INSIDER. Z profesorami: Tomaszem Stępniem i Ireneuszem Gielatą zastanowimy się nad sposobami mówienia o humanistyce przez samych humanistów. Szczegóły wydarzenia – tutaj.

Dyżury w sesji letniej 2017

Uprzejmie informujemy, że w zakładce kontakt zaktualizowaliśmy terminy konsultacji w sesji letniej (lipiec). Proszę zwrócić uwagę na prośby wykładowców o wcześniejszy kontakt mailowy. Tym, którzy wszystko mają wszystko „do przodu” – spokojnych wakacji i do zobaczenia!